Pierwsze miejsce:

Celina Małek 

Gimnazjum nr 1 w Niedrzwicy Dużej

 

Zaangażowanie uczniów Pani Celiny było od samego początku wzorowe. Niech świadczy choćby fakt, że zebrali niemal 2 razy więcej punktów niż następna nauczycielka. Nadesłane uzasadnienia tylko potwierdziły, iż ten wybór jest najsłuszniejszy.

 

Drugie miejsce

Magdalena Augustynek i Halina Szwajgier 
3 Liceum im Unii Lubelskiej w Lublinie

 

Tu wielka niespodzianka. Dwie nauczycielki z tej samej szkoły i dwa zestawy rewelacyjnych uzasadnień. Po podsumowaniu punktów za drugi etap okazało się, że dzieli jej tylko 1. Jako, że obie Panie uczą w tej samej szkole postanowiliśmy drugie miejsce przyznać ex aequo.

 

Wyróżnienie

Diana Chmielewska

Międzynarodowe LO im. I.J. Paderewskiego

 

Nie sposób było nie zauważyć miłości, przywiązania i szacunku jakim darzą uczniowie Panią Dianę, dlatego choć regulamin nie przewiduje takiej sytuacji, Jury postanowiło wyróżnić tytułem „Nauczyciel z Pasją” również panią Chmielewską.

 

Ponad to, jury postanowiło wyróżnić za szczególne zaangażowanie 3 uczniów tudzież uczennice, których uzasadnienia szczególnie chwytały za serducho :) Listę tych osób opublikujemy w dniu 21 października.

 

Wszystkim nauczycielem ich uczniom serdecznie gratulujemy.

 

Ps. W sprawie realizacji nagród będziemy się kontaktować telefonicznie z osobami, które zgłosiły powyższych nauczycieli do plebiscytu.