top of page

Angelika i Jarek

26 sierpnia 2017

Lublin

Do Patrzącego

Drogi Oglądaczu, 

dołożyłem wszelkich starań, użyłem całej wiedzy, wykorzystałem całe doświadczenie i zaangażowałem cały swój talent, by na fotografiach, które zaraz zobaczycie, oddać szczęście tych dwojga. Zachować, być może na zawsze, tamte emocje. Miej jednak świadomość, iż mogą się one różnić w zależności od urządzenia, na którym je oglądasz. Różnice mogą być ogromne. Oczywiście treść pozostanie niezmienna, ale kolorystyka, kontrasty, czy ogólna jasność zdjęcia już tak. Osoby oglądające je na ekranach z matrycami IPS, czy na dobrych smartfonach będą o wiele bliższe poznania mojej intencji niż te oglądające je na starszego typu laptopach.  Miłego oglądania a bohaterom tych zdjęć, udanego powrotu do tamtego dnia.

 

Pozdrawiam serdecznie

Dominik Peh

Gallery
film

Angelika i Jarek - kompletny zapis

czas: 64 min

Droga Oglądaczko. 

Oglądanie wideo trawi ten sam problem co fotografię. Ty i ja możemy widzieć dwa zupełnie różne filmy choć o tej samej treści. Przy realizacji tego wideo wszelkich starań itd. dołożyliśmy zespołowo. Kto dotrwa do końca filmu i jeszcze ciut dłużej ten…no właśnie. Ten dotrwa :)

Angelika i Jarek - referencje dla Społecznie Wrażliwych

czas: 2 m 26 s

No cóż. Gdyby można takimi referencjami płacić rachunki, to nie chciałbym nawet słyszeć o jakichś pieniądzach za naszą pracę. Takie słowa są nam najpiękniejszą, najcenniejszą nagrodą. To procentuje strategia działania, jaką sobie obraliśmy. Podejmując się jakiegokolwiek zlecenia, zawsze cel mamy ten sam. Na końcu usłyszeć takie słowa. Widzieć szczere zadowolenie naszych klientów.

Angelika i Jarek - streszczenie zapisu wideo

czas: 15 min

Dla niecierpliwych przygotowaliśmy piętnastominutowe streszczenie filmu weselnego.

Też chcesz takie zdjęcia? Podoba Ci się wideo? 

Na hasło Angelika i Jarek - 10% rabatu

Dominik Peh

bottom of page